Aktualności
Historia Szkoły
Lista Poległych
Hymn szkoły
Absolwenci
Dyrektorzy
Nauczyciele
Samorząd szkolny
Info dla Rodziców
Maturzyści
Sukcesy
Stypendyści
Wymiana zagraniczna
Wydarzenia
Galeria
Biblioteka
UKS Gimpel
Rekrutacja
TBG
Statut TBG
Strona TBG


Aktualności arrow Zastępstwa
Zastępstwa PDF Drukuj E-mail

 

Zastępstwa – wtorek, 24.06.2014 r.

DZIEŃ LUZU SZKOLNEGO


9.00 - zbiórka i rozgrzewka przed meczem siatkówki

9.30 - 10.30  -  mecz Nauczyciele contra Uczniowie (sala gimnastyczna)

Opieka: J. Gil, H. Sięka, J. Leja, L. Ciężobka, W. Tischner, B. Wcisło, K. Nowak, B. Szlembarska, W. Dworski, E. Komperda, A. P.-Maciaś

---------------------------------------------------------------------------------------------

9.30 - 10.30 - zawody w układaniu kostki Rubika  (sala nr 12)

Opieka: R. Kilanowicz, S. Świerczek, Z. Kopeć, J. Trybuła, J. M.-Stanisz

---------------------------------------------------------------------------------------------

9.30 - szkolny turniej w e-sporcie  (sala nr 30)

Opieka: Ł. Szajnowski, M. Pałys, J. Frączek, J. Waksmundzki

---------------------------------------------------------------------------------------------

10.30 - 11.00 - piłka nożna: klasy I contra klasy II  (sala gimnastyczna)

11.00 - 11.30  -  mecz piłki nożnej dziewcząt, ew. piłka ręczna (sala gimnastyczna)

11.30 - 12.00  -  mecz koszykówki  (sala gimnastyczna)

Opieka: G. Klag, B. Kumela, M. Ciężobka, A. Borkowska, W. Teper, M. Czyż, Sz. Pohrebny, J. Sułkowska, P. Jabłoński, D. Figura

-----------------------------------------------------------------------------------------------

12.15 - 13.15  -  Gala Sewerynusy 2014  (aula)

Opieka: K. Janczura, J. Dziedzic, E. Kolasa, M. Domalik, D. Molewicz , P. Rozmus, W. Grzybek, M. Gałecka

 

 



 

Logo szkoły
I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
w Nowym Targu


Towarzystwo Bursy gimanazjalnej
Towarzystwo Bursy
Gimnazjalnej

 
 

 

Instytut Myśli Tischnera
Instytut Myśli
Józefa Tischnera

 

 

 

 

 




wtorek, 02 wrzesień 2014