Aktualnie jest 3 gości online

Aktualności
:: Dziewczyny z Goszczyńskiego najlepsze w piłce nożnej! PDF Drukuj E-mail
Tuesday, 07 October 2014

Dnia 6.10.2014 odbył sie pierwszy turniej piłkarski dziewcząt o puchar ZSTiP. Piłkarki z Goszcza po zaciętych bojach zwyciężyły w swojej grupie. Do rozstrzygnięcia lidera grupy i automatycznie awansu do finału potrzebna była dogrywka z piłkarkami z „Mechanika” ale i ona nie przynosła rozstrzygnięcia dopiero karne wyłoniły zwycięzcę. Dziewczyny z I LO wygrały 2-0 i awansowały do finału. W finale po fantastycznej grze pokonały dziewczyny z ZSCKR 3-0 i wywalczyły historyczne I miejsce w pierwszym turnieju piłkarskim dziewczyn.